BELGELERİMİZ
NEDEN ÇAĞLA

Devamlılık

1975’de kurulan ÇAĞLA ELEKTRİK, kendini sürekli yenileyen teknik altyapısıyla, müşterilerine kurulduğu tarihten bu yana, her zaman en sağlıklı ve kalıcı çözümü sunmaya çalışmıştır. Müşteri portföyünü sürekli geliştirmekte olan firmamız, güvene dayalı çalışma ilkesiyle, müşterilerinin büyük bir kısmına, günümüzde de hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

 

Deneyimli Mühendislik ve Yönetim Gücü

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış teknik ve idari kadromuz, çözüm odaklı çalışma prensibiyle hareket etmekte olup, takım çalışmasını ön planda tutarak, tecrübelerini organizasyonumuza en verimli şekilde aktarmaktadırlar.

 

Yüksek Kalite Anlayışı

Taahhütünü verdiğimiz her bir projede, birinci adımdan son adıma kadar, tüm süreçlerde yüksek kalite standardımızı koruyup, proje şartlarından ödün vermiyoruz.

 

Güvenlik

Çalışma sistemimizde önceliğimiz iş güvenliğidir. Bunun için firmamızın çalışma prensibi gereği, tüm çalışma arkadaşlarımız bu bilinçle ve sorumlulukla hizmet vermektedirler.

 

Planlama ve Organizasyon

İş hayatında zaman kavramının değerini iyi biliyoruz. Bu yüzden projelerimizin teslim tarihi konusuna azami dikkati gösterip, doğru planlama, iş takibi ve delegasyonu yaparak, müşterilerimize en üst seviyede hizmet vermeye özen gösteriyoruz.