Tarihçemiz

1975 yılında Bursa’da kurulan ÇAĞLA ELEKTRİK TİCARET, kurucumuz, Elektrik Mühendisi Sayın Fikret Kurtuldu önderliğinde, kurulduğu yıldan itibaren bölgenin önemli sanayi kuruluşlarıyla çalışmaya başlamıştır. Geçen zaman içinde, istikrarlı büyümesini sürdüren firmamız, bu değerli müşteri portföyünü geliştirmiş ve günümüzde sektörünün önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

Müşterilerinin her daim çözüm ortağı olarak hareket eden firmamız, uzman profesyonellerden oluşan kadrosuyla, elektrik proje, Orta Gerilim-Alçak Gerilim taahhüt, bakım ve enerji danışmanlığı alanlarında birçok farklı sektörden kuruluşa hizmet vermektedir. Referanslarının büyük çoğunluğunu köklü sanayi kuruluşlarının oluşturduğu firmamız, yalnızca yatırım aşamasında değil, 7/24 Elektrik Arıza Destek birimiyle, yatırım sonrasında da sanayicinin güvencesi olmayı sürdürmektedir.

Müşterilerine her zaman üst seviyede hizmet kalitesini sunma gayretiyle çalışan firmamızın bu anlayışı, TS-EN-ISO 9001:2008 kalite belgesiyle tescillenmiştir.

Günümüze kadar pek çok anahtar teslim projeye başarıyla imza atan ÇAĞLA ELEKTRİK TİCARET, etik değerlerinden ödün vermeden, insan haklarına saygılı ve çevre dostu çalışma sistemiyle, milli ekonomiye değer katmaya devam edecektir.